Obhliadky

Obhliadky poškodených okien priamo na našich prevádzkach.

Možnosť bezplatnej opravy a výmeny:

Allianz poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v Allianz poisťovni alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v Allianz poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť.

Havarijne poistenie dokážeme spraviť na krycí list poisťovne, platíte u nás spoluúčasť a DPH, ak ste platcom DPH. Na krycí list poisťovne sa dá zrealizovať aj PZP za určitých splnených podmienok oboch účastníkov poistnej udalosti. OPRAVY čelného skla z havarijného poistenia sú bez NAVÝŠENIA poistného a bez SPOLUÚČASTI na krycí list poisťovne. Poistnú udalosť je potrebne zahlásiť na poisťovňu telefonicky pripadne mailom. Sme ZMLUVNÝM partnerom poisťovne. Pri nahlasovaní do poisťovne treba uviesť náš servis aby nám bola pridelená obhliadka.

Generali poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v Generali ,príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť. V prípade ak Vám spôsobil škodu poistený PZP v Generali, nemôže Autosklo vykonať obhliadku priamo, ale musí obhliadku vykonať technik poisťovne Generali, potom my ukončíme poistnú udalosť priamo u nás v partnerskom servise. Takže z PZP aj HP treba škodu zahlásiť telefonicky na poisťovňu a ak sa jedna o PZP dohodnúť obhliadku technikom poisťovne. Táto situácia je LEN pri PZP. OPRAVA čelného skla z havarijného poistenia je bez SPOLUÚČASTI a NAVÝŠENIA poistného, realizuje sa na krycí list poisťovne. Obhliadka priamo u nás. Poistná udalosť z PZP sa musí zaplatiť v servise, klientovi je škoda zaplatená buď na účet alebo na adresu. Sme ZMLUVNÝM partnerom poisťovne. Pri nahlasovaní do poisťovne treba uviesť náš servis aby nám bola pridelená obhliadka.

ČSOB poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v ČSOB poisťovni alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v ČSOB poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

Havarijne poistenie dokážeme spraviť na krycí list poisťovne, u nás sa platí LEN spoluúčasť a DPH ak ste platcami. PZP sa da zrealizovať na krycí list poisťovne po splnení podmienok na zlikvidovanie poistnej udalosti v prospech autoskla. Škodu treba prvotne telefonicky zahlásiť do poisťovne a uviesť náš servis aby nám bola pridelená obhliadka. Sme zmluvným partnerom poisťovne.

Wüstenrot poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené vo Wüstenrot poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť! Z havarijného poistenia vieme škodu spraviť na krycí list poisťovne, u nás sa platí spoluúčasť a dph ak ste platcom. Škoda z PZP sa musí u nás uhradiť a vám je škoda vyplácaná na účet alebo na adresu. Poistnú udalosť je potrebne telefonicky alebo mailom zahlásiť do poisťovne a uviesť náš servis aby nám poisťovňa pridelila obhliadku. OPRAVY čelného skla sa realizujú bezhotovostne na krycí list poisťovne. Opravy sú bez NAVÝŠENIA poistného a bez SPOLUÚČASTI. Sme partnerským servisom poisťovne

Kooperatíva posťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v poisťovni Kooperatíva alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v poisťovni Kooperatíva, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť! Poistná udalosť z PZP sa musí zaplatiť v servise a klientovi je škoda zaplatená na účet alebo na adresu. Na krycí list poisťovne sa da PZP zrealizovať až po obdržaní stanoviska poisťovne ci bude škoda zaplatená v prospech autoskla. OPRAVY čelného skla z Havarijného poistenia sa realizujú na krycí list poisťovne bez NAVÝŠENIA poistného a bez SPOLUÚČASTI. Sme partnerom poisťovne, škodu treba TELEFONICKY zahlásiť do poisťovne a uviesť náš servis, poisťovňa pridelí prípad k nám na obhliadku.

Groupama poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v poisťovni Groupama (OTP Garancia) ,príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť! Škodu treba len telefonicky zahlásiť do poisťovne a uviesť náš servis na obhliadku. Poistnú udalosť z havarijného poistenia dokážeme vybaviť na krycí list poisťovne. U nás sa zaplatí spoluúčasť a dph ak ste platcom. Škoda z PZP sa musí zaplatiť u nás v servise podľa výpočtu poisťovne, vám je škoda vyplácaná na účet alebo na adresu. OPRAVY autoskla z Havarijného poistenia vykonávame bezhotovostne a sú bez SPOLUÚČASTI a NAVÝŠENIA poistného. Sme partnerom poisťovne.

Uniqa poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v poisťovni Uniqa (AXA) alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v poisťovni Uniqa (AXA), príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť! Poistnú udalosť je potrebne zahlásiť do poisťovne telefonicky pripadne mailom a uviesť náš servis na pridelenie obhliadky. Škodu z havarijného poistenia realizujeme na krycí list poisťovne, u nás sa zaplatí spoluúčasť a dph ak ste platcami. Škoda z PZP sa da zrealizovať na krycí list až po splnení podmienok na likvidáciu škody aj poškodený aj vinník. Opravy čelného skla z Havarijného poistenia sú BEZ SPOLUÚČASTI a NAVÝŠENIA poistného. Sme partnerom poisťovne.

Komunálna poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v Komunálnej poisťovni alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v Komunálnej poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť! Škodu treba len TELEFONICKY zahlásiť do poisťovne a uviesť náš servis na pridelenie ohliadky k nám. havarijne poistenie sa realizuje na krycí list poisťovne u nás sa zaplatí spoluúčasť a dph pokiaľ ste platcami. Škodu uplatňovanú z PZP treba u nás zaplatiť podľa cenníka poisťovne a klientovi je škoda vyplácaná na účet alebo na adresu. Na krycí list poisťovne sa dá škoda z PZP uplatňovať až po písomnom súhlase poisťovne a splnení podmienok na preplatenie v prospech autoskla – vinník a poškodený. OPRAVY z havarijného poistenia sa realizujú na krycí list poisťovne bez NAVÝŠENIA poistného a SPOLUÚČASTI. Sme partnerom poisťovne.

Union poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v poisťovni Union alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v poisťovni Union, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť! Škodu z havarijného poistenia realizujeme na krycí list z poisťovne, u nás sa zaplatí spoluúčasť a dph pokiaľ ste platcami. Škodu z PZP treba zaplatiť v autoskle a klientovi je preplatená podľa cenníka poisťovne na účet alebo adresu. OPRAVY autoskla z havarijného poistenia sa vykonávajú na krycí list poisťovne a sú bez SPOLUÚČASTI a NAVÝŠENIA poistného. Poistnú udalosť treba len TELEFONICKY zahlásiť do poisťovne a uviesť náš servis na smerovanie obhliadky. Sme partnerom poisťovne.

NOVINKA

Vážení zákazníci, od 1.10.2023 Vám ponúkame polepy vozidiel značkovou ochrannou PPF fóliou (číra matná/lesklá) s 8 ročnou zárukou.

Tieto fólie majú hydrofóbnu ochrannú vrstvu prípadne samoregeneračnú schopnosť (drobné škrabance pôsobením tepla zmiznú). Strojovo presne vyrezané časti fólií na konkrétne časti vozidla (široká databáza vozidiel).